This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Accept

listaczasopism.pl

Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego opracowuje wykaz czasopism naukowych wraz z liczbą punktów przyznawanych za publikację w tych czasopismach. Listy czasopism wydawane są w formacie PDF skorzystaj z wygodnej wyszukiwarki online, która umożliwi Ci szybkie wyszukanie interesującej Cię pozycji.


Skorzystaj już teraz za darmo

Wyszukiwarka listaczasopism.pl

listaczasopism.pl – to wykaz czasopism naukowych wraz z liczbą punktów, jakie można otrzymać za publikację w danym czasopiśmie. Listy czasopism punktowanych są publikowane przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Punkty przydzielone za publikację w danym czasopiśmie mogą służyć do oceny instytucji naukowych i pracowników naukowych.

Wykaz czasopism naukowych składa się z 3 części:

  • Części A - zawierającej liczbę punktów za publikacje w czasopismach naukowych posiadających współczynnik wpływu Impact Factor (IF), znajdujących się w bazie Journal Citation Reports (JCR)
  • Części B - zawierającej liczbę punktów za publikacje w czasopismach naukowych nieposiadających współczynnika wpływu Impact Factor (IF)
  • Części C - zawierającej liczbę punktów za publikacje w czasopismach naukowych znajdujących się w bazie European Reference Index for the Humanities (ERIH)

Wszystkim naukowcom życzymy publikacji z czasopismach za 50 punktów!

Skorzystaj za darmo z wyszukiwarki czasopism listaczasopism.pl już dziś!