"Symbol Innowacji 2019" dla diCELLa

„Symbol” to ogólnopolski program, którego celem jest promowanie najlepszych, symbolicznych w swoich branżach podmiotów. W ciągu 8 lat laureatami Symbolu zostało ponad 500 instytucji. „Symbole” są wyrazem docenienia dotychczasowych działań i osiągnięć. Honorowane są te firmy i instytucje, których marka stała się reprezentatywna i tożsama z działalnością całej branży. Celem programu jest także umożliwienie zaawansowanej formy promocji firm i instytucji z różnych gałęzi gospodarki i sfery społecznej przez pokazanie na forum ogólnopolskim ich osiągnięć i perspektyw w największych i najpoważniejszych w Polsce dziennikach: „Rzeczpospolitej” i „Dzienniku Gazecie Prawnej”.

Decyzją kapituły programu diCELLa uzyskała tytuł „Symbolu Innowacji 2019”!

Kapituła "Symbolu" to grono specjalistów i ekspertów w swoich dziedzinach. Ich ogromna świadomość rynku oraz doświadczenie biznesowe i medialne sprawiają, że "Symbol" plasuje się wśród najbardziej prestiżowych nagród w Polsce. Skład kapituły 2019 to: Henryk Warkocz (prezes zarządu TUV Polska), dr Mateusz Grzesiak (najpopularniejszy coach w Polsce), dr hab. Katarzyna Bielińska (Reformat, prof. UE Katowice), dr Jan Rzymełka (wieloletni poseł, człowiek historia), Joanna Drzazga-Lisiecka (wydawca „Monitora Biznesu” i „Monitora Rynkowego”) i Jakub Lisiecki ( Przewodniczący Kapituły programu Symbol, redaktor naczelny „Monitora Biznesu” i „Monitora Rynkowego”).

Korzyści płynące z wyróżnienie „Symbolem” to:

  1. publikacja, nagłaśnianie instytucji, firmy w „Monitorze Biznesu” i „Monitorze Rynkowym”,
  2. nieograniczona możliwość dotarcia do kolejnych odbiorców w sieci,
  3. prestiż i networking - Laureaci programu "Symbol" spotykają się na dorocznej, uroczystej Gali Finałowej. Gala, w której nagroda zostanie wręczona diCELLa odbędzie się 22 listopada 2019 r. w Hotelu Monopol w Katowicach,
  4. dołączenie do elitarnego grona Laureatów,
  5. prawo do posługiwania się logotypem „Symbolu” w nieograniczonym czasie.

Zespół diCELLa w składzie: Aleksandra Kubica-Misztal, Krzysztof Misztal, Aleksandra Bogdan, Agnieszka Pocha, Emilia Kowalska, Jacek Hajto, Tomasz Służalec, Jacek Kubica zasłużył sobie na nagrodę i wyróżnienie. Jesteśmy dumni z naszych osiągnięć i sukcesów. Serdecznie dziękujemy kapitule za tak znaczące wyróżnienie i nadziej w nas powierzone.