Konkurs START-UP MED

2 edycja konkursu Start-Up Med jest wydarzeniem towarzyszącym V Kongresowi Wyzwań Zdrowotnych, który odbędzie się w dniach 5-6 marca 2020 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Głównym celem Konkursu – organizowanego przez Grupę PTWP, wydawcę portalu i magazynu Rynek Zdrowia – jest wybór i nagrodzenie start-upów tworzących najbardziej kreatywne innowacje produktowe lub procesowe, o istotnym znaczeniu dla pacjentów, jak i systemu opieki zdrowotnej oraz o znacznej opłacalności wdrożenia, obejmujące szeroko rozumiane technologie medyczne, zarówno technologie lekowe, jak i nielekowe.

Do organizatorów Konkursu wpłynęło 49 projektów (termin nadsyłania zgłoszeń upłynął 30 stycznia 2020 r.). Zgłoszone projekty zostaną ocenione przez Jury Konkursu, przyznające punkty według kryteriów oceny zawartych w regulaminie Konkursu Start-Up-Med. W ten sposób wyłonionych zostanie 10 finalistów - po 5 w każdej z dwóch konkursowych kategorii:

-Start-up

- Ośrodek medyczny/naukowy

Finaliści zostaną zaproszeni do zaprezentowania się w trakcie V Kongresu Wyzwań Zdrowotnych. Zwycięzcy w każdej z kategorii zostaną wyłonieni w drodze plebiscytu internetowego – jeden z projektów otrzyma nagrodę czytelników Rynku Zdrowia.

Do 14 lutego 2020 r. trwa internetowe głosowanie czytelników portalu Rynek Zdrowia. W plebiscycie online prezentowane są opisy 41 przedsięwzięć, na których publikację zgodę wyrazili ich autorzy, a zarazem spełniające kryteria zakwalifikowania do Konkursu. Każdy może oddać głos "za" lub "przeciw" każdemu ze zgłoszonych projektów. Uroczystość wręczenia nagród zwycięzcom w obu kategoriach Konkursu i laureatom głosowania internetowego, odbędzie się 5 marca 2020 r. podczas Gali V Kongresu Wyzwań Zdrowotnych w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Zachęcamy do głosowania na diCELLa! Trzymajcie kciuki za nasz start-up!

Głosuj na diCELLa!