diCELLa - pitch na Life Science StartUp Scena orgaznizowanym przez Kluster LifeScience Kraków

W środę, 9 maja, w restauracji Kolanko Nr. 6 na krakowskim Kazimierzu uczestniczyliśmy w wydarzeniu StartUp medyczny – Strategie regulacyjne w ramach serii spotkań Life Science StartUp Scena organizowanych przez Kluster LifeScience Kraków

Czy wszystkie start-up’y potrzebują badań klinicznych? Czym są strategie regulacyjne? W jaki sposób nowa technologia medyczna trafia na rynek? Czy jest jeden przepis na program kliniczny? Dlaczego bardziej zaostrzone regulacje prawne przyczyniają się do zmniejszenia zysków dla inwestorów? Na te wszystkie pytania starali się odpowiedzieć eksperci zaproszeni przez organizatora. Szczególnie ciekawą prezentację wygłosił Łukasz Partyka z firmy KCRI, który przybliżył temat regulacji w przypadku badań klinicznych.

Po panelu dyskusyjnym przyszedł czas na pitchowanie, w którym diCELLa przedstawiła krótką prezentację dotyczącą swojej działalności. Nasz firmę reprezentował dr Krzysztof Misztal, kierownik badań B+R. Nasza prezentacja wywołała burzliwą dyskusję, co tylko motywuje nasz do dalszej pracy i podkreśla, że obszar naszych działań ma duży potencjał.

Dziękujemy serdecznie wszystkim ekspertom za ich głos w dyskusji, a szczególnie Panu Kazimierzowi Murzynowi Dyrektorowi Zarządzającemu Klastra LifeScience Kraków.