This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Accept

diCELLa na stronie głównej UJ

Niedawno pojawił się na stronie głównej Uniwersytetu Jagiellońskiego artykuł o naszej firmie. Artykuł opisuje, że jesteśmy firmą bioinformatyczną tworząca własne oprogramowanie do analizy zdjęć mikroskopowych, dzięki wykorzystaniu autorskich algorytmów w połączeniu z najnowszymi technikami uczenia maszynowego, a zwłaszcza głębokich sieci neuronowych, proponowane oprogramowanie daje nowe możliwości w analizie obrazu. Zapraszamy do lektury!

diCELLon ze znakiem towarowym

DiCELLon, nasz program lojalnościowy, ma już swój znak towarowy. diCELLon jest podstawą rozliczeń w naszym serwisie przetwarzającym zdjęcia. Można go nabyć za pomocą PAYPAL lub jako bonus za referowanie do naszych usług w swoich publikacjach, wystąpieniach i plakatach konferencyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszym programem lojalnościowym.

Start-up Session, czyli diCELLa w Krynicy

Podczas tegorocznego XXVIII Forum Ekonomicznego w Krynicy już po raz drugi została zorganizowana, specjalnie z myślą o młodych, innowacyjnych przedsiębiorcach, ścieżka Startup Session, na której diCELLa miała swoje "5 minut"!.

diCELLa transplant EXPERT – nowe „dziecko” diCELLa

diCELLa transplant EXPERT to nowa aplikacja webowa służąca do rejestrowania pacjentów oddających tkanki w laboratorium, czyli dawców przeszczepów oraz sporządzania odpowiedniej dokumentacji w sposób łatwy, sprawny i przyjemny.

diCELLa była jednym ze sponsorów Konkursu "Eksperyment Łańcuchowy"

diCELLa była jednym ze sponsorów Konkursu "Eksperyment Łańcuchowy". Finał konkursu odbył się 9 czerwca na Wydziale Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej.

diCELLa - pitch na Life Science StartUp Scena orgaznizowanym przez Kluster LifeScience Kraków

Mieliśmy przyjemność zaprezentować diCELLę na Life Science StartUp Scena organizowanym przez Kluster LifeScience Kraków

Uczestniczymy w Małopolskim Programie Akceleracyjnym

Uczestniczymy w szkoleniach w ramach Start up Małopolska.

Wyróżnienie na 11. Forum Inwestycyjnym w Tarnowie

diCELLa została wyróżniona podczas 11. Forum Inwestycyjnego w Tarnowie, w kategorii start-up medyczny. W ramach nagrody diCELLa będzie miała swoją prezentację podczas obrad Forum Ochrony Zdrowia, które jest integralna częścią spotkania w Krynicy.